Buhara Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz
0312 447 34 62
Çankaya , ANKARA

Bambo halı yıkama

Bambu Halı Nasıl Temizlenir? Lekesi Nasıl Çıkar?

Bambu halı nasıl temizlenir? Evinizde bambu halılarınıza periyodik bakımlar yaparak, uzun ömürlü kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu rehber, bambu halılarınızın evde bakımı konusunda çok önemli bilgiler içerir.

  • Yüzeyi nemli, temiz bir bezle temizleyin.
  • Hafif bulaşık sabunu ve su çözeltisi ile lekeleri temizleyin.
  • Kaba kalıntılardan kurtulmak için, balkonda hafifçe çırpın.
  • Elektrikli süpürge ile süpürecekseniz kıllı fırça ucunu çıkartın ve kıl olmayan bir uçla süpürün.
  • Sandalye veya mobilyaların ayaklarını bambu halılarınızın üzerine gelmemesine özen gösterin. Ağırlık ve keskin ayaklarından dolayı mobilyalar, bambu halınıza zarar verebilir. Bu gibi durumlara karşı ayakların geldiği yerlere keçe koyun.
  • Sandalye veya mobilya tekerlekleri bambu halılarda kullanılması tavsiye edilmez.
  • Doğrudan, uzun süreli güneş ışığına maruz kalan tüm lifler bir dereceye kadar solmaya maruz kalacaktır. Güneşli bir yerdeyse lütfen halınızı düzenli olarak döndürün.

Bambu halı yıkamaya verilir mi?

Her ne kadar bakımı kolay gibi görünsede bambu halılar çok narin ve hassas yapıları gereği deformasyona çok çabuk maruz kalarak canınızı sıkabilir. Ya da inatçı bir lekeye maruz kalarak profesyonel bir destek almak isteyebilirsiniz. Uzman halı yıkamacılar sizin için bu işlemleri uygun maliyetlerde yapabilmektedir. Servisimiz istanbul bambu halı yıkama uygulamaları kapsamında sizin için en sağlıklı bambu halı yıkama hizmetini sunuyor.

Bambu halı yıkama konusunda detaylı bilgiler verdik. Faydalandığınızı umuyoruz ve çeşitli zamanlarda kampanya, çekiliş ve indirimlerden yararlanmanız için sizi facebook sayfamıza bekliyoruz.