Buhara Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz
0312 447 34 62
Çankaya , ANKARA

ÇAYYOLU HALI YIKAMA

Buhara Halı Yıkama işlemleri ile maddi olarak, görüntü ve sağlık açısından avantaj sağlar. Tozlar halıların tüyleri arasından tabana iner. Özellikle astım alerji hastaları, çocuklar ve yaşlılar gibi hassas bünyeye sahip olan bireylerin sağlıklarını tehdit eder. Düzenli temizlik yapılsa bile profesyonel temizlik sağlanmadıkça halının gerçek anlamda temizliği mümkün değildir. Yapılan düzenli halı yıkama işlemleri ile daha sağlıklı ortamlar elde eder. Aynı zamanda halının ömrünün uzamasını sağlayabilirsiniz. Düzenli ve doğru şekilde yapılan temizlikler ile halınızı ilk günkü güzelliğinde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip halılar farklı halı yıkama yöntemleri kullanılarak temizlenir. Bu şekilde hiçbir çeşit halının zarar görmesi mümkün değildir.

Profesyonel Halı Yıkama

Buhara Halı Yıkama hizmetleri ile halılar tamamen hijyenik ortamlarda temizlenir. Kapıdan alınan halılar yine tüm kontrolleri yapılmış bir şekilde kapınıza teslim edilir. Halıların günlük süpürme işlemlerinin yanında haftalık olarak tozlardan arındırılması için silkelenmesi, kökten bir temizlik için yılda birkaç kez profesyonel temizlikten geçmesi önemlidir. Bilinçsiz yapılan temizlik işlemleri halıların renginin solmasına, yıpranmasına hatta lekelerin kalıcı olmasına neden olabilir. Alanında tecrübeli yıkama ekipleri ile BUHARA Halı yıkama hizmetleri talep edebilirsiniz. Halılarınızın ideal bir temizlikten geçmesi için doğru metotlarla, doğru temizleyicilerle ve uygun kurutma işlemleri ile yıkama hizmeti alması önemlidir. Çevre dostu halı yıkama şampuanları ile temizlenen halılar, sağlıklı kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Buhara Halı Yıkama Fiyatları

Buhara Halı Yıkama halıların m2 fiyatı baz alınarak hizmetler sunuyor. Evden alıp eve teslim edilen halılar, en hijyenik işlemlerden geçerek yenilenmiş bir şekilde ambalajlanır. Genel olarak fiyatlar halıların metrekaresi baz alınarak hesaplanmaktadır. Metrekaresine göre hesaplanan halı türleri şu şekildedir:

* Makine halıları      * El dokuma halılar   

* Isparta halıları       * Çin Nepal halılar

* Yün halılar              * Step Halılar

* Shaggy Halılar       * Bambu Halılar

Her halı çeşidi farklı iplik türüne ve sıklığına göre değerlendirilir. El dokuması gibi özel halılar için Buhara halı yıkama hizmetleri özel olarak yapılır. Halının dokusuna zarar vermeden temizlik sağlanır. Özellikle havuz sistemi kullanılmayan temizlik çalışmalarında halıların farklı kirlerle tekrar kirlenmesi engelleniyor. Genel olarak Buhara halı yıkama fiyatları halının özelliğine ve büyüklüğüne göre hesaplanıyor.

”