Buhara Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz
0312 447 34 62
Çankaya , ANKARA

Dikmen halı yıkama

Dikmen halı yıkama profesyonel olarak halılarınızın temizlenmesini sağlıyor. Bireysel temizliklerde kullandığınız temizleyiciler halılarınızın renklerini ağartabilir, yanlış işlemler halılarınızın kullanım ömrünü kısaltabilir. Bu nedenle alanında uzman ekiplerin halı yıkama çalışmaları ile halılarınızın ilk günkü kalitesinde tekrar kullanımı sağlanıyor. Hem yere serilen hem de duvardan duvara halılarınızın temizliği için etkili bir temizlik elde edebilirsiniz. Halılarınızı düzenli süpürerek yüzeysel olarak temizlik sağlayabilir ancak halıların altında biriken tozlara karşı temizlik elde edemezsiniz. Halılarınızın bulunduğu ortamdaki kullanım yoğunluğuna bağlı olarak profesyonel halı yıkama sıklığını belirleyebilirsiniz. Özellikle alerjik hastalar olan evlerde bu yıkama sıklığı artabilir. Genel halıların yılda iki kez periyodik olarak yıkanması sağlıklı kullanımlar için önerilen yıkama aralığıdır.

Dikmen Halı Yıkama Yöntemleri

Dikmen halı yıkama yöntemi belirlenirken halının cinsi çok önemlidir. Kirlilik derecesine ve cinsine göre ayrılan halılar 5 ana kategoride yıkama- temizleme işlemine tabi tutulurlar. Bu kategoriler şu şekilde sıralanabilir:

* şampuanlama

* köpükle yıkama

* kuru temizleme

* buharla yıkama

* derinlemesine yıkama

Halı şampuanlarının yanında leke çıkarmak için özel olarak kullanılan leke çıkarıcılar bulunur. Bu alan halı yıkama işlemlerinde kullanılan leke çıkarıcılar halı elyafı üzerinde kalıcı hale gelmeyen pek çok lekede tamamen lekeyi temizleyebilmektedir. Kalıcı hale gelen uzun süreli lekeler için farklı işlemler uygulanabiliyor.Evde halı yıkayarak kaybedeceğiniz zamanı ve alacağınız riskleri göz önüne aldığınızda Buhara halı yıkama çok daha kısa süreli, kaliteli ve zahmetsiz bir temizlik sağlıyor.

Dikmen Halı Yıkama Fiyatları

Dikmen halı yıkama fiyatları m2 bazında halı türüne göre değişiyor. Yün, makine, akrilik ya da el dokuma halılar farklı m2 fiyatları ile temizlenmektedir. Evinizden teslim alınan halılar halı temizliği işlemleri sonrasında yine kapınıza kadar teslim edilmektedir. Profesyonel temizlik çalışmaları ile halılarınızın daha sağlıklı olması sağlanıyor. Doğru temizlik malzemelerinin kullanılması ve doğru yöntemlerle halılarınızda derinlemesine temizlik elde ediliyor. Halılarınızın boyutlarına göre Dikmen halı yıkama fiyatları değişebilir. Halılarınızı kullanım trafiğine bağlı olarak yıllık yıkama periyotlarını belirleyebilirsiniz. Halılarınızı daha sağlıklı kullanmak için doğru yıkama hizmetleri ile temizlenmesi daha uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır.