Buhara Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz
0312 447 34 62
Çankaya , ANKARA

Keçiören Halı Yıkama

Keçiören Halı Yıkama
Ankara halı yıkama fabrikası olarak hizmet veren ve Ankara’nın tüm ilçelerinde halı yıkamacı olarak çalışan Buhara Halı Yıkama ve tem 1987 yılından beri sektörde birçok temizlik isi gerçekleştirmis olup eğitimli temizlikci personel ile hizmet vermektedir. Keçiören de halı yıkama hizmetlerinde halılarımız güvenle teslim edebileceğiniz bir adres olan Buhara halı yıkamacı. Halı yikama m2 fiyatları ile bütçenize de uygun çözümler sunmaktadır.

Keçiören de başta Etlik, Ayvalı, Esertepe,Aşağı Eğlence Mahallesi, Kalaba Mahallesi, Şehit Kubilay, Adnan Menderes Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, 19 Mayıs, Akdere, İncirli, Dutluk olmak üzere tüm mahallerden bize ulaşabilir ve halı yıkama hizmeti için talepte bulunabilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama
Keçiören ‘de yerinde halı yıkama hizmetleri sağlayarak halılarımız evden veya iş yerlerinden ayırmadan duvardan duvara halı yıkama veya yerinde halı yıkama yöntemleri ile yıkayarak ter temiz hale getiriyoruz. Halı yıkama teknikleri ve uygulamaları konusunda özgün teknikler geliştirerek onları en kısa sürede ve en kaliteli şekilde ve mikroorganizmalardan tamamen arınmış olarak temziliyoruz.

Keçiören Koltuk Yıkama
Keçiören hizmet bölgesinde koltuk yıkama konusunda oldukça iddialı olan rakipsiz firma Buhara halı ve koltuk yıkama firması olarak verdiği kaliteli ve hızlı temizlik hizmetini keçiörende de gerçekleştirmektedir. Koltuk yıkama hizmetleri kaliteli leke çözücüler ve temizlik kimyasalları kullanarak değil kaliteli ve eğitimli temizlik personeli sayesinde yapılır. Kaliteli temizlikçilerimiz hizmet verilen yere gelerek koltuk, kanepe ve oturma gruplarında özenle temizlik uygulamları yaparak yerinde koltuk yıkama servisi veriyorlar.

Keçiören ‘de Store Perde Temizliği
Kecioren ‘de stor perde ve zebra perde çeşitleri için en güzel ve en titiz temizlik yine Buhara halı Yıkama firmasinda. Hatta sadece perde yıkama ile değil yatak yıkama, yorgan yıkama, pike yıkama, yatak örtüsü yıkama, tül yıkama, yün halı yıkama … gibi diğer tüm hizmetlerde de tercihin adresi olmaya devam edecegiz.