Buhara Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz
0312 447 34 62
Çankaya , ANKARA

Konutkent Halı Kilim Koltuk Yıkama

Konutkent Halı Yıkama

Çankaya Konutkent Mahallesi halı yıkama işleri bizden sorulur, tüm Çankaya mahallelerinde evden alma halı yıkama hizmeti verdiğimiz gibi Konutkent Mahallesi’nde de evinizden alıp fabrikada halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Yukarıda belirtildiği gibi evinizden alıp evinize teslim halı yıkama hizmeti verdiğimiz gibi (Bkz. Fabrikada Halı Yıkama) ev ve iş yerlerinde yerinde halı yıkama hizmeti de uygulamaktayız. Ev, isyeri, ofis ve büro temizliği için yerinde halı yıkama, duvardan duvara halı yıkama, kilim yıkama, koltuk yıkama, masa, sandalye, kanepe temizliği gibi hizmetleri de uygulamaktayız.

Konutkent den halı yıkama, koltuk yıkama, kanepe temizliği, zebra perdeler ve store perdeler temizliği hizmeti için iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Konutkent Koltuk Yıkama ve Ev Temizliği

Buhara halı yıkama firması işlerinden memnun kalanlar, diğer hizmetler için de bizi tercih ediyorlar, özellikle konutkent yerinde koltuk yıkama, koltuklardaki lekelerin ve çay, kahve dökülmelerin sonunu getiren leke çıkarıcılar ile koltuklarınıza hiçbir zarar vermiyor ve tertemiz hale getiriyoruz. Ev temizliği, ofis temizliği ve büro temizliği için de kendimize çok güveniyoruz. Konutkent ev temizlik işleriniz için Ankara temizlik şirketi sayfamızı da inceleyebilirsiniz.