Buhara Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz
0312 447 34 62
Çankaya , ANKARA

Seyranbağları Halı Kilim Koltuk Yıkama

Ankara Halı Kilim Koltuk Yıkama

Ankara da halı yıkama hizmetlerimiz tam gaz tüm ilçelere servis hizmeti şeklinde devam etmektedir. 7 ₺ m2 fiyatı ile makine halılarını yıkama işlemi yapıyoruz. Bahar temizliği zamanı geldi diyorsanız kışa girmeden halılarımı temizletmek istiyorsanız hiç beklemeyin hemen bize ulaşın halı yıkama için adresinize gelerek servis aracımıza halılarınızı yükleyelim fabrika ortamında kaliteli Halı Yıkama şampuanı ve leke çıkarıcılarla yıkanan halılarınızı mis gibi size teslim edelim.

Seyranbağları Halı Kilim Yıkama

Seyranbaglarinda kilim ve Battaniye yıkama islmeleri için de Buhara Halı yıkama formasını tercih edebilirsiniz. Koltuklar, yataklar, yorganlar, camlar, perdeler ve evinizde gözünüze batan başka ne varsa hepsi için size yetecek kaliteli çözümler sunuyoruz. Temizlik bir bütündür ve bir eve iş yerine ve ofise girildiğinde temizlenmedik bir alan bırakmak istiyoruz. Bu sebeple ankara ev temizliği uzmanlık alanı altında hem Seyranbağları yerinde halı yıkama hizmetleri hemde Seyranbağları koltuk yıkama hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

Seyranbağları Yerinde Temizlik Hizmetleri

Seyranbağları da yerinde halı yıkama hizmetinden, duvardan duvara halı yıkama, makine ile halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, yerinde yatak yıkama hizmetleri sunuyoruz. Parça başı yıkama fiyatlarimiz ile ilgili bilgi için iletişime geçin.