Buhara Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz
0312 447 34 62
Çankaya , ANKARA

Söğütözü Halı Yıkama Firması

Söğütözü Halı Yıkama Firması

Söğütözü fabrikada halı yıkama hizmeti için hem kaliteli hem de bütçe dostu fiyatlar ile hizmet almak istemez misiniz?Buhara halı yıkama Ankara söğütözünde hem temizlik hem de yıkama işlemleri yapmaktadır.

Firmamızın kaliteli halı yıkama hizmetleri genel olarak iki türlü uygulanmaktadir. Hem yerinde halı yıkama hizmeti yaparken (ev veya iş yerlerinizde) hem de fabrikada halı yıkama işleri yapıyoruz.

Söğütözü Parça Halı Yıkama

Söğütözünde halı yıkama kampanyaları ile cazip metrekare ve parça başı halı yıkama fiyatları ile kaliteli Hizmetleri ayağınıza getiriyoruz. Parça başı halı yıkama maliyetini oldukça düşürerek yıkanmayı bekleyen halı kilim ve yolluklarınızı daha fazla bekletmiyoruz.

Söğütözü Koltuk Yıkama

Söğütözünde ev temizliği ve yıkama işlemlerimiz tam gaz devam ediyor. Çok cazip halı yıkama fiyatları yanı sıra koltuk yıkama parça başı fiyatlarımız ve zebra perde ve stor perde yıkama fiyatlari da oldukça cazip ve iddialı olarak belirlenmiştir. Söğütözünde yerinde koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak çok kolay şimdi iletişim numaralarindan bize ulaşabilirsiniz. Koltuk kanepe çekyat ve oturma grubu yıkama işlemleri için servis talebinde bulunabilirsiniz.