Buhara Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz
0312 447 34 62
Çankaya , ANKARA

ÜMİTKÖY HALI YIKAMA

Ümitköy Halı Yıkama hizmetleri ile halılarınıza tam anlamı ile temizlik sağlanır. Halıların tabanına çöken tozlardan arındırılması için profesyonel temizlik çok önemlidir. Bireysel olarak halıların yakınmasında yanlış yıkama ve kurutma çalışmaları halıların yapısının bozulmasına neden olur. Halının görünüşündeki bozukluk halıların kullanımına olumsuz bir şekilde yansır. Halılarınızın estetik görünümünü korumak için profesyonel halı yıkama hizmetleri talep edebilirsiniz. Düzenli süpürme bile yapılsa zaman içerisinde halılarda mikroplar, bakteriler, akarlar, toz yuvaları ve böcekler oluşabilir. Halıların dibine çöken bu zararlılar özellikle çocukların ve bağışıklığı düşük bireylerin alerjik hastalıklara yakalanmasına neden olabiliyor. Kullanım yoğunluğuna göre yılda bir ya da iki kez Buhara halı yıkama hizmetleri alarak daha sağlıklı kullanımlar elde edebilirsiniz.

Ümitköy Halı Yıkama Fiyatları

Ümitköy Halı Yıkama fiyatları metrekare bazında hesaplanır. Halı cinsine göre de metrekare fiyatları farklı aralıklarda yer alır. Genel toplam hesaplanırken halının büyüklüğü ve cinsine göre tutar belirlenir. Halılarınızın korunmasında profesyonel çalışmalar uygun maliyetler oluşturacaktır. Temizliği doğru yapılmayan halıların ömrü kısa olacak, çok daha büyük masraflarla yüz yüze bırakacaktır. Bu alanda Buhara halı yıkama fiyatları halınızı koruma anlamında geri dönüşüm sağlayan bir maliyet kalemi olacaktır. Bireysel olarak zahmetli ve uzun süren halı yıkama çalışmaları kurumsal olarak çok daha kısa ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Evinizden alınan halılar aynı şekilde yine evinize teslim edilir.

Ümitköy Halı Yıkama İşlemleri

Ümitköy Halı Yıkama işlemleri toz alma çalışmaları ile başlar. Halı türüne göre yıkama talimatları belirlenir. Aynı havuz içerisinde farklı müşterilerin halıları yıkanmaz. Bu şekilde halınızın farklı kirlerle tekrardan karşılaşmasının önüne geçilir. El dokuması, yün ya da ipek halılar için halı yıkama işlemi farklıdır. Özelliğine göre halı şampuanları kullanılır. Gerekli durumlarda elde yıkama işlemi yapılarak özel dokuma halıların yapısının zarar görmesinin önüne geçilir. Bu şekilde Buhara halı yıkama temizliği profesyonel olarak sağlanmaktadır. Halılarınızın zarar görmeden yıkanması ve kurutulması sonrasında ambalajlama yapılır. Adresinizden teslim alınan halılarınız aynı şekilde adresinize kadar teslim edilir. Derinlemesine yapılan temizlikler ile halılarınızı sağlıklı ve görünümü hiç bozulmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.