Buhara Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz
0312 447 34 62
Çankaya , ANKARA

Yenimahalle Halı Yıkama

Yenimahallede Halı yıkamacı mi arıyorsunuz. Kirlenen halılarımız temizlik şirketine vermek ve fabrikada halı yıkama işlemine tabi tutmak mi istiyorsunuz veya halılarınızdan ayrılmak istemiyor ve yerinde temizlik mi talep ediyorsunuz. Bütün bunların hepsi için size tek adres yeterli www.buharahaliyikama.com . Web sayfamızdan iletişim numaralarına erişerek hemen talebinizi iletin.

Yerinde Halı Yıkama Bizim İşimiz

Ankara’nın en iyi halı yıkama fabrikasına sahip ve en geniş kapasitede halı yıkama işlemi gerçekleştiren ve kendini kanıtlamış firmamız. Fabrikada halı yıkama işleminin yani yani yerinde halı yıkama işlemi de yapmaktadır. Aynı kalite aynı güvence ve çok daha kısa sürede geceklesen yerinde halı yıkama işlemi ve uygun fiyatlı halı yıkama m2 fiyatları ile hizmet almak icin bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Yenimahallede Demetevler, Batıkent, Ostim, İvedik, Ragıp Tüzün, Yuvaköy, Yahyalar, Varlık, Kentkoop, Ergazi, Kardelen, Esentepe, Pamuklar, Çiğdemtepe gibi yerlerde halı yıkama işlemi bizden sorulur. İletişim sayfanızdaki telefonlardan veya WhatsApp destek hattından bize ulaşarak servis hizmeti talep edebilirsiniz. 

Yenimahalle Koltuk Yıkama

Kirlenen kilimler için kilim yıkama, koltuklar icin koltuk yıkama, perdeler için perde yıkama hizmeti usta temizlikci personel ile verilmektedir. En kaliteli temizlik ekipmanları, en kaliteli halı tikama şampuanı ve en kaliteli leke çıkarıcılar ile derinlemesine temizlik arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sadece halı ve koltuk yıkama değil yatak, yorgan, battaniye, nevresim, yolluk temizliği gibi aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işlerinde bizi tercih edebilirsiniz.