Buhara Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz
0312 447 34 62
Çankaya , ANKARA

Hakkımızda

BUHARA Halı yıkama yaklaşık 40 yıldan beri hizmet vermekteyiz.

Sektör lideri olarak, bulabileceğiniz en iyi halı temizleme hizmetini sunmayı taahhüt ediyoruz. Yüksek düzeyde eğitimli uzmanlardan oluşan kadromuz ile her mevsim hizmetinizdeyiz.

Profesyonel derin temizliğimiz, zeminlerinizin ve mobilyalarınızın ömrünü uzatmak için gerekli bakımı sağlamaktadır.

Sadece size zaman kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşadığınızı ve çalıştığınızı bilerek rahatlayabilirsiniz.

Yaz ve kış aylarında yıkama kapasitesine sahip firmamız kışın kapalı fan odalarımızda kurutma işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

​Buhara halı yıkama olarak, siz değerli müşterilerimizin evlerinde ve işyerlerinde, sağlıklı ve sıhhatli olarak yaşamlarını sürdürebilmeleri için, gerekli olan yaşadıkları ortamların temiz ve hijyenik olabilmesi adına sizin en yakın yardımcınız olmak için her zaman sizlerin en yakınında bulunmaktan gurur duyuyoruz.

MİSYONUMUZ

Buhara halı yıkama fabrikası tesisimizde modern makine ve ekipmanları kullanarak halılarınızın temizliğini en uygun şekilde sağlamak için teknolojik gelişimleri takip etmekte yıkama, sıkma ve paketleme işlemleri için gerekli tüm cihazları bünyesinde bulundurmaktadır.

VİZYONUMUZ

Yerinde koltuk yıkama, araç koltuğu yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, stor perde yıkama ve genel mekan temizliği hizmetlerimiz içinde tüm ekipmanları tecrübemizle birleştirerek Ankara’da en iyi temizlik hizmeti şirketi olma hedefimizi korumak amacıyla her zaman sektörümüzdeki gelişimleri firmamıza uygulayıp disiplinli bir şekilde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışmaktayız

Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Tamirat