Buhara Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz
0312 447 34 62
Çankaya , ANKARA

Yerinde Halı Yıkama

Ofis halı temizliğiişyeri halı temizliğiev halı temizliği hangi yaşam alanımızda olursa olsun halılarımız zamanla kirlenmekte, sadece kirlenmekle kalmayıp sağlığımıza zararlı olabilecek ve gözümüzle göremeyeceğimiz kadar küçük yapıda olan birçok canlıyı barındırmaktadır. Akar diğer adıyla mayt olarak bilinen bu canlılar diğer mikrop ve bakterilerden farkı olarak böcek grubuna girerler. Bu canlılar evimizde çoğunlukla halıyatakyorganyastıknevresim takımıkoltukkanepe gibi kirli ve tüylü ortamlarda yaşarlar ve temel besin kaynakları insan ve evde yaşayan hayvanların vücudundan dökülen deri parçacıklardır. 1 gram deri parçasıyla bir milyonun üzerinde Akar yaşam bulabilmektedir. 1 gram ev tozu içerisinde 20000 adet Akar yaşamaktadır. Yetişkin bir Akar her 3 haftada bir çoğalır ve yaklaşık olarak 6 hafta yaşar. İnsan sağlığı için büyük riskler taşıyan Akarlar özellikle bıraktıkları dışkılarla başta alerjiastım ve egzama olmak üzere birçok solunum yolu enfeksiyonuna neden olurlar. Her toz Akarı günde 20 kez dışkı üretir ki bu da sağlığımızın ne kadar risk altında olduğunu gösterir. Özellikle güneş görmeyen, sık havalandırılmayan ve düzenli olarak detaylı temizliği yapılmayan evlerde çok daha hızlı üreyip çoğalırlar.

Ofis ve Ev Halı Yıkama Hizmeti

Bununla birlikte evimizde kirli olan tüm alanlar birçok bakteri türünün yaşamasına imkan verir. Nemli ve havası kirli yaşam alanları bir bakterinin normal bir ortama göre 2 kat daha fazla üremesine imkan sağlar. Yapılan araştırmalara göre ülkemizde bugünkü rakamlarla 4 milyonun üzerinde astım hastası olduğu düşünülürse evlerimizde yaşayan çocuklarımızın kronik astım hastalığına karşı ne kadar büyük bir risk altında olduğu anlaşılır. Akarlar günümüzde astımlı çocuk hastalıklarının en büyük nedenlerinden biridir.

Tüm bunları bir kenara bıraksak bile kim evinde üzeri kıllar tüyler tozlarla dolu her yeri lekeli kötü kokan desenleri kaybolmuş bir halıyla yaşamak ister ki. Temiz pırıl pırıl mis gibi kokar tüm bakterilerden arındırılmış bir halı sizi evinizde mutlu huzurlu ve enerjik yapacaktır. Ankara temizlik firmaları arasında profesyonel halı temizliği yapan firmamız özellikle halılarının götürülüp getirilmesi ve bu süre zarfında halısız kalan bir evde yaşamak istemeyen müşterilerimiz için yüksek vakumlu çekiş gücüne sahip, iki saat içerisinde kendi kendine kurma garantili yerinde halı temizliği yapımaktadır. Bazı ofis işyeri ve evlerde halılar karo halı şeklinde duvardan duvara yapışma döşemelidir. Bu durumda olan halılarınız için kendi imkanlarımızla yapacağınız elektrik süpürgesi temizliği ya da halının üzerinin bezle silinmesi sadece kirin bir yerden alıp diğer yere taşınmasını sağlar. Oysa ki duvardan duvara olan halılarınızı yüksek emiş gücüne sahip yüksek kapasiteli profesyonel Halı Yıkama makinalarımız la  özel kimyasallarla, yüksek basınçlı buhar teknolojisi ve karbonat temizlik gibi tekniklerle %100 hijyenik olarak temizlemekteyiz.

Yaşam alanlarınıza Renk katan ve en güzel dekorları olan Halılarınızı düzenli olarak yıkatmanız  Özellikle evinde kedi köpek kuş ve benzeri evcil hayvanlar besleyenlerle Çocuk sahibi olan ailelerin Üzerinde durması gereken önemli bir konudur. Ankara Temizlik Şirketleri arasında yerinde Ankara Halı Yıkama hizmeti veren Buhara Halı Yıkama Firması olarak %100 müşteri memnuniyetini İlke edinmiş kaliteli ve garantili hizmet sunan firmalardan biridir. Eğer sizin de yerinde yıkanmasını istediğiniz halılarınız varsa bizi arayarak size özel Çözüm önerilerinizi mutlaka dinleyin. Siz de mutlu müşterimiz arasına katılın.